Dzisiaj jest 27.04.2024 16:45

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 996 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13.10.2014 22:31 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2012 08:12
Posty: 33366
Lokalizacja: Dolnośląskie okolice Zgorzelca
Pochwały: 51
No nowego może nie ma ale ja zaległy pooglądała. :clap:
Podziwiam storczyki U ciebie bestie straszne :clap: :clap: kochana jaka cudna ta Twoja passiflora :shock: każdy piękny a hoye to pilnuj, pilnuj bo wyjdą na dach. :rotfl2:

_________________
:papa2:Ogród Kasi część X filmiki Ogród na żywo
Moja nadwyżka zobacz 2017
Kasi parapety cz VI
Moja Gunnera


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 15:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2013 07:16
Posty: 3068
Pochwały: 9
Kochani wybaczcie....!!!!! :majesty: :majesty:
Za pomoca rak Jedrka pisze wam wyjasnienie....
W piatek dopadlo mnie w pracy cos takiego, ze.....w kazdym razie zapalenie sciegna lopatkowego a to znaczy ; prawie paraliz polowy ciala....
Juz ci mi lzej nieco, i obiecuje jeszcze w tym tygodniu ( wedle zapewnien pani doktor..) ze zalegly post bedzie i nawet preludium do niedzielnego....
Przepraszam was z calej sily, ze tak zawiodlam, ale wylam i gryzlam sciany.....i nawet wygrana z Nimcami mnie nie postawila na nogi....
Sciskam najserdeczniej, pa.

_________________
Kwiatowe eksperymenty
Kwiatkowe eksperymenty II
Kwiatkowe eksperymenty III
Niezwykłe opowieści

''Jest tylko jeden kraj - ziemia, tylko jedna rasa - ludzkosc i tylko jedna religia - milosc ''
Renata
Nie mam polskich znakow w komputerze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 16:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2013 05:25
Posty: 1183
Lokalizacja: Augustów
Pochwały: 3
Na wpisy wszyscy spokojnie poczekamy. Nie ma mowy o zawiedzeniu - zdrowie najważniejsze.Ty sobie spokojnie leż i doprowadź to ścięgno do porządku. :hug4:

W razie czego możemy jeszcze liczyć na wygraną ze Szkocją :rotfl2:

_________________
Pozdrawiam cieplutko
Bożena

Zieloności Bożeny
warzywnik żółtodzioba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 17:21 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 18:15
Posty: 10852
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 38
Dbaj o siebie, odpoczywaj a my wszyscy wysylamy Ci nasze dobre myśli - :hug4:

_________________
Maja



Dziwadełka Majki - III
Miniaturki czyli Majkowe bonsai
Blog Dziwadełka Majki
Mój kawałek świata część II



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 18:32 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2012 08:12
Posty: 33366
Lokalizacja: Dolnośląskie okolice Zgorzelca
Pochwały: 51
Renatko :heart: przesyłam całuski i buziaczki wielkie mam nadzieje ze dojdą szybko... :clap: zdrowiej kochana a posty przecież nie zając.

_________________
:papa2:Ogród Kasi część X filmiki Ogród na żywo
Moja nadwyżka zobacz 2017
Kasi parapety cz VI
Moja Gunnera


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 20:58 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33395
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
Zdrowiej i układaj w głowie posty :rotfl2:
Spokojnie poczekamy.
Obrazek

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2013 12:48
Posty: 3660
Lokalizacja: Lublin/Szczecin
Pochwały: 31
Zdrowiej :heart: :heart: :heart: Potrafię sobie to wyobrazić, bo niedawno przechodziłam coś podobnego, koszmar. Wracaj szybko do sił :hug4:

_________________
Pozdrawiam, Karolina

Działka pod Gramofonem: rok pierwszy, rok drugi
Działka pod Magnetofonem (aktualny wątek)
Siewki roślin flory Polski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 21:50 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2014 19:14
Posty: 10873
Lokalizacja: Anglia
Pochwały: 10
dużo zdrówka!! :heart:

_________________
pozdrawiam
Ania :flower2:

moje zielone królestwo II
[Tajemniczy ogród Ani cz. II
Anglia moimi oczami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14.10.2014 23:47 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2013 23:50
Posty: 3228
Lokalizacja: Lubelskie
Pochwały: 7
Renatko oby zdrówko wróciło jak najszybciej :heart: :heart: :thumbsup:

_________________
Pozdrawiam Marta

Ogród Marty
Ogród Marty - część II
Na parapecie i nie tylko
Nadwyżka ogrodowych i domowych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.10.2014 16:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2013 07:16
Posty: 3068
Pochwały: 9
Najserdeczniej wszystkich witam :majesty: :majesty:

A ja wysmarowalam wczoraj pracowicie taki pieeeeekny post, w pocie czola stukajac cierpliwie jednym paluszkiem w klawiature i wszystko mi sz....trafil..... :wallbash: :wallbash:
Nie wiem, gdzie poszlo, chyba w kosmos bo napewno nie tu.... :whistling:

Jestescie najcudowniejsi na swiecie i zyc bez was nie moge.... :heart: :heart:
Strasznie i ze wszystkich sil dziekuje za wasze cierpliwe zrozumienie dla moich dolegliwosci i za takie serdeczne wsparcie....To najwiekszy skarb, miec takich przyjaciol !!
Juz ci mi lzej nieco, choc nie calkiem dobrze. Ale autosugestia to ogromna sila a ja mocno przekonywalam sama siebie, ze jest dobrze, rowniez dlatego, ze dzis mialam szczepienie przeciw grypie i za Chiny Ludowe nie chcialam tego stracic, wiec musialam ''ozdrowiec''....Oczywiscie, powiedzialam pani doktor, ze to...i tamto....ale pozwolila zaszczepic, wiec chyba bede zyc....a nawet smiem marzyc, ze i reka ruszac....bo juz tracilam nadzieje.....

Zaczne od dobrych wieci a nawet - powiedzialabym - najlepsiejszych ;
Załącznik:
SAM_5980 (640x480).jpg
SAM_5980 (640x480).jpg [ 59.84 KiB | Przeglądany 252 razy ]


No.....sie przyjrzeli...? Bo ja sie nie moge napatrzec....Tak, to retuska i to ta, co to jej obcielam dwa kawalki lodyzek bo zarazone ''waciakiem'' byly...A najlepsze, ze uciete byly tak ze 3 cm, od kwiatu a ten i tak przezyl. O jej....jakby mi autosugesia nie pomoga, to kwiatuszek by mnie uzdrowil. Juz i tak musze przed Jedrkiem udawac, bo inaczej nie gotowalby caly tydzien obiadu i nie zmywal....Wiem, swinia jestem, ale uwierzcie mi, bedzie mu wynagrodzone.... :whistling:
Zreszta....mecze byli..? Byli...Widzieli..? Widzieli...? Kolegow zaproslili...? Zaprosili... A ja nie protestowali, wiec uwazam, ze jestesmy kwita....
A skoro dzis od domu zaczelam...Oswiadczam calemu Forum, ze nie ma juz zadnych nowych zachorowan..!! Zadnych nowych siedlis z welnowcami, wiec tak po cihcu licze, ze zaraza zostala zwalczona. :yahoo: :yahoo:

Wykapane w odplamiaczu - no nie, nie w odplamiaczu, w plynie do naczyn, ale to prawie odplamiacz - roslinki , maja sie swietnie, odpoczywaja nadal na OIOM-ie, czyli w ''szpitalu'' na gorze, wraz z innymi, ktore tam trafily ''na odwyk'', lub po prostu, tam jest ich miejsce przeznaczenia....Lacunoska biedna nieco, do kapieli w specyfiku az dwa razy dostapila, ale widac, ze dochodzi do siebie i bedzie dobrze...Trzeba jeno poczekac troszke...
Poza tym, szpital prezentuje sie calkiem fajnie;
Załącznik:
SAM_5971 (640x480).jpg
SAM_5971 (640x480).jpg [ 88.79 KiB | Przeglądany 252 razy ]


Roslinki maja tak najswietszy spokuj, bo nie laze kolo nich co kilka minut. Chyba jednak ''panskie oko konia tuczy'' , kiedy na niego nie patrzy... :rotfl2: Lufciczek lekko uchylony, zadnych przeciagow, stala temperatura, sloneczka akurat...slowem....jak ''Na kuracji w Polczynie Zdroju''....
Nic, ino korzystac :rotfl2:
Nawet Jedrusiowa palma coraz obficiej listaki porasta, a nawet smiem przypuszczac, ze chyba bedzie chciala kwitnac ;
Załącznik:
SAM_5972 (640x480).jpg
SAM_5972 (640x480).jpg [ 78.57 KiB | Przeglądany 252 razy ]


Reszta tez ma sie dobrze ;
Załącznik:
SAM_5973 (480x640).jpg
SAM_5973 (480x640).jpg [ 67.78 KiB | Przeglądany 252 razy ]
Załącznik:
SAM_5974 (480x640).jpg
SAM_5974 (480x640).jpg [ 65.03 KiB | Przeglądany 252 razy ]


A ze hoje przytulalskie sa, to wiemy wszyscy...Ja wam tylko pokaze, co robi kerrii;
Załącznik:
SAM_5970 (640x480).jpg
SAM_5970 (640x480).jpg [ 63.73 KiB | Przeglądany 252 razy ]


Wziela w ''wezowe usciski'' bidulke SP-DS 70. Nawet nie probuje myslec, czy ja jakos utemperowac....Przeciez ten ''Sztywny Pal Azji'' nie da sie ruszyc. Poza tym, kerrii juz zaliczyla ladowanie w Wacka budzie i drugi raz takiej sytuacji nie zaryzykuje...A poza tym, sama wiem, ze hojom przytulanki sluza...znaczy...moim hojom...
Na koniec ''domowych''...
Powiedzcie, czy ja sie myle, czy moja cambria Brassia bedzie miala dzidziusia...?
Załącznik:
SAM_5977 (640x480).jpg
SAM_5977 (640x480).jpg [ 54.93 KiB | Przeglądany 252 razy ]


Teraz ogrodek;
Powiem krutko...; w ogrodku jesien.... :rotfl2: :rotfl2:
I to by bylo na tyle, chociaz moze pokaze jeszcze, ze kanna sie obudzila z ''letniego'' snu i postanowila zaskoczyc kwitnieniem;
Załącznik:
SAM_5975 (640x480).jpg
SAM_5975 (640x480).jpg [ 68.68 KiB | Przeglądany 252 razy ]


No, margartyki to nie zaskoczenie. One jedne daja czadu non toper i zawsze mozna na nie liczyc. Nawet wtedy, kiedy na inne juz nie mozna liczyc;
Załącznik:
SAM_5976 (640x480).jpg
SAM_5976 (640x480).jpg [ 104.38 KiB | Przeglądany 252 razy ]


Co do reszty, to powoli zaczynam juz znosic do domu co poniektore, bo chociaz w miare cieplo, to jednak noce juz chlodne....
No i musze sie udezryc w piersi i przeprosic Martusie, bo ostre szly zakusy na jej ogrodek z liljami....
Prawie ''francuski numer'' planowany byl i wykonany mial byc w czasie naszego najblizszego pobytu w Polsce ( czyli w blizej nieokreslonym... :rotfl2: ) ale kupilam sobie okazyjnie za cale 50 europjskich centow TO !!;
Załącznik:
SAM_5978 (480x640).jpg
SAM_5978 (480x640).jpg [ 98.32 KiB | Przeglądany 252 razy ]


Martusiu, ( chwilowo..) mozesz czuc sie bezpieczna i spac spokojnie...no chyba, ze na przyszly rok znow pokazesz jakies cuda, co to sen spokojny z ocz moich, cudnych, wlasnych, rodzonych...spedza...

No i amaryliski posadzilam, bo juz zielone ''cycki'' mialy i teraz czekamy, ,az urosna i znow nas zachwyca kwiatami. A te moje maluchy, co to z mojego zapylania posiane zostaly, to nie wytrzymalam i pogrzebalam im w korzonkach. Sluchajcie...One maja cebulki jak u dymki !! Normalnie, na wiosne przesadzam do osobnych doniczek. Niech chwilke podrosna, potem je zwyczajnie wyjme i przesusze jak dorosle cebule...A na zime do doniczek i niech pokaza, na co je stac...bo ciotkom chce konieczne porozdawac.... :rotfl2: :rotfl2:

No i powiem jeszcze, ze radio straszy, ze na weekend ma byc u nas plus 24 !! Strasznie sie ciesze, bo na sobote zaplanowalismy wyjazd do Hagi, do ogrodu japonskiego....On jest czynny jedynie 6 tygodni w roku! Na wiosne troche i teraz od poniedzialku przez dwa tygodnie. Musze zobaczyc cudo i pokazac wam jak sie to prezentuje. No, to juz wiecie, co bede pisac w niedziele.
Tymczasem, do zobaczenia za pare dni, sciskam wac, pa....

_________________
Kwiatowe eksperymenty
Kwiatkowe eksperymenty II
Kwiatkowe eksperymenty III
Niezwykłe opowieści

''Jest tylko jeden kraj - ziemia, tylko jedna rasa - ludzkosc i tylko jedna religia - milosc ''
Renata
Nie mam polskich znakow w komputerze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 996 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl