Dzisiaj jest 26.04.2024 19:18

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16.10.2008 20:04 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 23.08.2008 17:31
Posty: 241
Pochwały: 0
SISI Ty odzywaj się do nas, żebyśmy wiedzieli, że u Ciebie wszystko w porządku, że jesteś zdrowa.
Napisz coś o swoich ulubieńcach- jakie kwiatuszki masz w ogrodzie :D .

Do miłego :)

Pozdrawiam cieplutko ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.10.2008 08:00 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2008 08:10
Posty: 125
Pochwały: 0
Witaj SISI.....
Od niedawna jestem z Wami.
Chciałam Ci życzyć dużo zdrowia :) Mam w swoim ogródku kilka dali i są piękne, wymagają więcej zabiegów, jak inne kwiaty, ale jak kwitną :D Chciałabym zobaczyć Twoje kwiaty, na pewno są piękne. A z tymi zdjęciami, to zobacz co ja narobiłam. Wejdź na "Piękno kwiatów" :)
Jeszcze raz życzę zdrówka.
RENATA :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.10.2008 17:14 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witam serdecznie! Jestem już zdrowa i ruszyłam całą parą do prac w ogrodzie. Bardzo się martwię, że nie zdążę zrobić wszystkiego na czas. Dziś jak wstałam i zobaczyłam pierwszy przymrozek zamarłam! Myślałam, że wszystko zmarzło, ale nie mam wiele szkód więc muszę się spieszyć. Gdy stracę jakąś roślinkę, to bardzo ubolewam nad stratą, to tak jakbym straciła coś mi bardzo bliskiego(dziwne to?), ale takie mam odczucie. Pozdrawiam bardzo cieplutko. Sisi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.10.2008 18:47 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2008 08:10
Posty: 125
Pochwały: 0
Witaj :) Cieszę się, że jesteś już zdrowa. Każdy z nas ubolewa nad strata roślinki, zwłaszcza ulubionej. Mam swoje ulubione kwiaty i codziennie patrzę czy wszystko z nimi w porządku. U nas nie było jeszcze przymrozków, to i dobrze. Dalie ślicznie kwitną i mają jeszcze dużo pąków.

Pozdrawiam Renata

Proszę zobacz jakie ładne.


Załączniki:
dalie.jpg
dalie.jpg [ 182.83 KiB | Przeglądany 562 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.10.2008 19:34 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 15.10.2008 10:03
Posty: 5
Lokalizacja: Głogów
Pochwały: 0
No cóż... a ja sobie będę wasze dalie podziwiać... mam nadzieję, że szybko odbuduję swoją kolekcję :cry:
Każdy miłośnik kwiatów ubolewa nad stratami nawet najmniejszej roślinki, ja też.
Ponieważ jestem tu od niedawna, mam trochę mętlik po obejrzeniu wielu zdjęć na raz, ale wszystkie bez wyjątku są piękne!
Pozdrawiam Regina


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21.10.2008 18:29 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witam cię Regino! Cieszę się, że dołączyłaś do naszego forum. Tu można zobaczyć dużo pięknych kwiatów i wiele pięknych ogrodów. Piękny ogród pokazuje hana, bardzo go podziwiam. Moje dalie są już wykopane, bo mogłyby zmarznąć. Jeszcze kwitnie budleja, złocienie, margaretki, lwie paszcze i mam kolorowo troszeczkę. Kocham dalie, to moje słoneczka, uśmiechają się całe lato, do pierwszego przymrozka. Pozdrawiam Sisi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21.10.2008 18:46 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 23.08.2008 17:31
Posty: 241
Pochwały: 0
SISI

Nie wyobrażam sobie swojego ogrodu bez kwiatków jednorocznych, takich jak złocienie, lwie paszcze, cynie,maczek kalifornijski i dimorfoteka czyli złotokwiat. Mają swój urok :D . Sisi przeczytałam, że masz budleje, to moje ulubione krzewy :D Mam niebieską, bordo-chyba i białe o olbrzymich kiściach. Mam nimi obsadzony kącik i przez cały okres kwitnienia krzaczki są" oblepione "masą motyli. Napisz jakiego koloru jest Twoja budleja!!! Dalie to piękne kwiaty, jest tyle odmian, że nie sposób je objąć. Dawno, dawno temu miałam kilka kęp, ale kiedyś nie dopilnowałam i mi zmarzły, chciałabym je mieć w swoim ogrodzie, ale boję się, że po raz kolejny zawiodę i siebie i je :cry: .

Cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku i odzywasz się, jest mi smutno, kiedy długo nie dajesz znaku :cry: . Życząc zdrówka i słoneczka, pozdrawiam cieplutko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22.10.2008 17:30 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witam hano! Mam pięć krzewów budleji, ale tylko niebieskie. Kupiłam kiedyś jedną, tak mi się spodobały kwiaty i zapach, że zrobiłam sadzonki. Kwitną już wszystkie. Swoim zapachem przyciągają dużo motyli i owadów. Odwiedzają mnie nektarniki, by spić nektar z budleji. Jak długo żyję to nie widziałam nigdy nektarników aż do tej pory. Górny Śląsk kiedyś był bardzo zanieczyszczony, wiadomo przemysł. Teraz nie ma nic. Mamy czyste powietrze i przyroda nam się tak odrodziła, że sama się dziwię. Do mojego ogrodu zaglądają kolorowe ptaszki. U nas kiedyś nie ćwierkały nawet wróbelki. Pozdrawiam serdecznie. Sisi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23.10.2008 19:22 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.09.2008 19:16
Posty: 341
Lokalizacja: opolskie
Pochwały: 0
Witaj Sisi, tak nieszczęśliwie się złożyło, że jeszcze nie miałyśmy okazji sobie "poforumować" ale mam nadzieję, że to nadrobimy. Często odwiedzam Twoją galerię i podziwiam Twoje kwiaty.

_________________
Serdecznie pozdrawiam. Teresa

W barwach jesieni i nie tylko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27.10.2008 07:23 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witam Tereso! Możemy nadrobić, to co straciłyśmy. Zdjęcia nie moje, wkleiła je Renata przez pomyłkę. Ja nie potrafię wysyłać tych zdjęć. Zawsze coś zrobię nie tak jak trzeba. U nas były przymrozki, to kwiatków już niema. Sama się denerwowałam, że nie mogłam pokazać mojego pięknego ogrodu. Było by co podziwiać. Pozdrawiam Ciebie Tereniu cieplutko. Sisi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl