Dzisiaj jest 25.04.2024 13:15

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 02.12.2008 17:32 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witam cię Elu! Co się dzieje, że nie odpowiadasz? Jesteś chora ? Mój komp mi nawala, więc mam kłopot ze loginem. Daj Elu znać, że wszystko u Ciebie w porządku. Pozdrawiam cieplutko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02.12.2008 21:09 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 23.08.2008 17:31
Posty: 241
Pochwały: 0
Witaj Irenko :D Jak to bywa w życiu troszkę się chorowało , ale u mnie to norma :cry: .
Na dworze szaro , ponuro i zimno, na nic si nie ma ochoty , może najwyższy czas odpocząć. Zostało mi jeszcze troszkę kwiatków do wysiania w ogrodzie i do doniczek . Dzisiaj w doniczki wsadziłam ukorzenione daturki - 2 różowe,2 łososiowe,2 białe. Mam nadzieję, że przetrwają i będą mi ładnie kwitły+ to moje pierwsze badylki .
Co u ciebie Irenko, jak zdrówko, czekasz na przyjazd syna dawno się widzieliście ? Napisz też czy udało Ci się zakończyć prace przy skalniaku .
Pozdrawiam Cię bardzo gorąco , przesyłam moc buziaków . Pa, pa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08.12.2008 20:33 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witam Cię Eluniu. Bardzo mi przykro, że byłaś chora i współczuje. Mnie także dopada od czasu do czasu, to tak jak u Ciebie norma. Czekam na syna, nie widziałam go 7-miesięcy. Pracuje w Paryżu. Starszy syn mieszka w Irlandii z całą rodziną i nie widziałam ich już 3-lata tylko przez Internet. Tak naprawdę nie wiem jak im się powodzi, bo prawdy mi nie powiedzą. Tak na stare lata człowiek zostaje sam. Pozdrawiam Cię serdecznie. Trzymaj si cieplutko i dbaj o siebie. Pa, pa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.12.2008 08:14 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witaj Elu. Daj znać, że u Ciebie wszystko w porządeczku i czy jesteś zdrowa. Pozdrawiam serdecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.12.2008 19:54 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 23.08.2008 17:31
Posty: 241
Pochwały: 0
sisi pisze:
Witaj Elu. Daj znać, że u Ciebie wszystko w porządeczku i czy jesteś zdrowa. Pozdrawiam serdecznie.

Witaj Irenko :D :D :D U mnie wszystko w porządku , powolutku trwają przygotowania do świąt . Szkoda e mieszkasz tak daleko , mogłybyśmy się spotkać i porozmawiać, a nie tłuc w klawiaturę . Zajrzyj tu jeszcze przed świętami .
Pozdrawiam i przesyłam moc buziaków Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18.12.2008 16:48 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 18.12.2008 16:32
Posty: 3
Pochwały: 0
nogros pisze:
Witaj Sisi :) Miło, powitać Ciebie w naszym gronie i mam nadzieję, że wkrótce będą ogrodowe fotorelacje, bo 8-letni ogród, to musi zawierać wiele wspaniałości :)

Co do dalii, to muszę stwierdzić, że ja nie mam problemu z ich przechowywaniem, prawie wszystkie mi się przechowują bez szwanku. Oczywiście zawsze coś tam odpadnie, ale to normalne, jednak ponad 90% zawsze przetrwa :mrgreen:
Mój sposób na sukces, nie jest jakimś wymyślnym. Po prostu, po pierwszym przymrozku, wykopuję dalie i umieszczam w pojemnikach wypełnionych trocinami, a następnie wędrują one do ciemnej piwnicy. To tyle moich działań :) Do przechowywania wykorzystywałem też torf, oraz piasek, ale trociny najbardziej mi odpowiadają.

Pozdrawiam i życzę, aby dalie w 100% się przechowały i w przyszłym roku ubarwiły ogród ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23.12.2008 08:33 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 16.09.2008 11:45
Posty: 96
Pochwały: 0
Witaj heniu,bardzo dziękuję za ciekawe wskazówki. Życzę Wesołych Świąt i Dośiego Roku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31.12.2008 17:07 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 23.08.2008 17:31
Posty: 241
Pochwały: 0
IRENKO życzę Tobie i Twojej rodzince wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym NOWYM ROKU 2009 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15.01.2009 17:21 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 23.08.2008 17:31
Posty: 241
Pochwały: 0
Irenko masz PW.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl