Dzisiaj jest 29.04.2024 01:45

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22.10.2016 09:02 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.11.2014 09:06
Posty: 4235
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pochwały: 7
Jak bym widziała Krupówki w Zakopanym.

_________________
Marzenie przez pół wieku cz I,
Moje-marzenie-czII

(HE) NIULA Pozdrawia
Moje domowe towarzystwo
Nad programowe
...Nie uronię za nich ani jednej łzy...

Pozostajesz w naszej pamięci... Heniu, dziękujemy


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22.10.2016 09:55 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy

Rejestracja: 08.12.2013 10:47
Posty: 11310
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pochwały: 43
Wypisz wymaluj Krupówki! :rotfl:

Pisz Renatko pisz, jak ktoś słabiej nadąża, to przeczyta nieco później, smakując i delektując się z opóźnieniem :)

B.

_________________
Moje domowe rośliny cz.1 , cz.2 i cz.3


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22.10.2016 10:12 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33395
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
Ja też proszę pisz jak najwięcej, kto nie nadąża, będzie czytał w zimowe wieczory :rotfl2:

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22.10.2016 18:30 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2014 19:14
Posty: 10873
Lokalizacja: Anglia
Pochwały: 10
ja poproszę w wersji książkowej :P ale tak na poważnie Renata nie myślałaś nad pisaniem? Czy tam może sobie coś kiedyś pisałaś ? Piszesz w tak lekki sposób i tak miło się czyta więc może warto spróbować?

Barcelona piękna miło pooglądać :)

_________________
pozdrawiam
Ania :flower2:

moje zielone królestwo II
[Tajemniczy ogród Ani cz. II
Anglia moimi oczami


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22.10.2016 19:10 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2013 13:51
Posty: 2977
Lokalizacja: okolice Lipska woj. mazowieckie
Pochwały: 2
No Barcelonę przeczytałam, obejrzałam. Faktycznie widoki nieziemskie, ale po tych kolejkach i tłumach ludzi to bym się chyba nie skusiła jak na razie :rotfl2: To czekamy na więcej, więcej :heart:

_________________
Pozdrawiam Magda
remanent w moim ogródeczku cz.II
remanent w moim ogródeczku
pomysl na zielnik
zwyczajne rosliny Magdy

"(...) rośliny robią wszystko, żeby przeżyć, niezależnie od tego, gdzie się je posadzi. Tak samo jak ludzie."


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23.10.2016 15:35 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 23.04.2016 21:07
Posty: 54
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 0
Ha! zanim się zorientowałam że RENIA WRÓCIŁA!!! HURA!!! to już 7 stron nowego wątku stworzyła... co za kobieta :clapping2:

Cytuj:
ale tak na poważnie Renata nie myślałaś nad pisaniem? Czy tam może sobie coś kiedyś pisałaś ? Piszesz w tak lekki sposób i tak miło się czyta więc może warto spróbować?

O to samo miałam zapytać, masz tak "lekkie pióro", że czyta się każdą Twoja opowieść jak najwyższej gatunkowo klasy literaturę! a tym bardziej wciąga, że to przecież na własnej Twojej i Jędrka skórze przeżyte :majesty:

_________________
________________________________________________
...if you try walking in my shoes...

zbieranina cajki


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23.10.2016 21:37 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2011 08:21
Posty: 1844
Lokalizacja: Austria
Pochwały: 4
Ale wciagajace, czytam z zapartym tchem :majesty: Swietnie opisujesz a do tego te fotorelacje :clapping2: czekam na wiecej :okok:

_________________
Moja klawiatura nie posiada polskich znakow.
Moje roślinki
W moim ogrodzie


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24.10.2016 07:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2013 07:16
Posty: 3068
Pochwały: 9
cajka pisze:
ha! zanim się zorientowałam że RENIA WRÓCIŁA!!! HURA!!! to już 7 stron nowego wątku stworzyła... co za kobieta :clapping2:

Cytuj:
ale tak na poważnie Renata nie myślałaś nad pisaniem? Czy tam może sobie coś kiedyś pisałaś ? Piszesz w tak lekki sposób i tak miło się czyta więc może warto spróbować?

o to samo miałam zapytać, masz tak "lekkie pióro", że czyta się każdą Twoja opowieść jak najwyższej gatunkowo klasy literaturę! a tym bardziej wciąga, że to przecież na własnej Twojej i Jędrka skórze przeżyte :majesty:
aniula89 pisze:
ja poproszę w wersji książkowej :P ale tak na poważnie Renata nie myślałaś nad pisaniem? Czy tam może sobie coś kiedyś pisałaś ? Piszesz w tak lekki sposób i tak miło się czyta więc może warto spróbować?

Barcelona piękna miło pooglądać :)


Drogie panie. Nigdy nie myslalam o tym, co by zajac sie pisaniem - jak to mowia - ''na powaznie''. I nie mam zamiaru o tym myslec. A to z racji tego, ze najzwyczajniej w swiecie, nie mam ku temu ani fantazji, ani cierpliwosci. O talencie - skromnie - ( :whistling: :whistling: ) nie wspomne.
Ja piszac tu, nie tworze fabuly, ja opisuje PRZEZYCIA. I to jest zasadnicza roznica. Dobry Bog, dal mi dar umiejetnosci przezywania. Czerpania z tego, co mnie spotyka. A z ''przezywanego'' czerpania wiedzy i budowania wspomnien. A jesli przezyciami moge sie podzielic z innymi, w dodatku takimi, co to sluchaja ( czytaja...) i rozumieja a nie komentuja w stylu ''oszalalas ! trzeba sie bylo wyklocic ! do domu wrocic ! tego z przegladu do sadu pozwac !zazadac zwrotu kosztow za to ze wam wakacje spieprzyl! ...a takie komentarze zdarzylo sie nam slyszec, kiedy probowalismy mowic, co nam sie przydarzylo - to juz zupelna pelnia szczescia. I popatrzcie, co by nas ominelo, gdybysmy tak postapili....A na koncu okaze sie, ze ''ten od przegladu'', Bogu ducha byl winien..
( ...no i wyprzedzialm nieco zakonczenie...)
Tak wiec, moi forumowi fani, zadnej innej ksiazki ( poza ta, ktora wydala Ela i podarowala nam w prezencie :heart: :heart: ) NIE BEDZIE ...

_________________
Kwiatowe eksperymenty
Kwiatkowe eksperymenty II
Kwiatkowe eksperymenty III
Niezwykłe opowieści

''Jest tylko jeden kraj - ziemia, tylko jedna rasa - ludzkosc i tylko jedna religia - milosc ''
Renata
Nie mam polskich znakow w komputerze


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24.10.2016 08:17 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33395
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
eibergen pisze:
Tak wiec, moi forumowi fani, zadnej innej ksiazki NIE BEDZIE ...

Szkoda, w reportażu byłabyś świetna :clapping2:

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24.10.2016 08:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2013 07:16
Posty: 3068
Pochwały: 9
Dzien dobry wszyskim po pieknym weekendzie :hi: :hi:

Zasiadam, co by opowiesc kontynuowac, a tym samym odrobine zaspokoic wasza ciekawosc. Odrobine, jako ze dzis opowiesci nie skoncze.
Ale - sadzac po komentarzach - to chyba nie problem...? :whistling:

Z Barcelony wracalismy raczej w nie najlepszych nastrojach. Nie syci, nie zaspokojeni i raczej mocno rozczarowani. Po powrocie do Blanes, kiedy Jedrus zajal sie przygotowaniem kolacji, ja postanowilam ''upuscic sobie nieco pary'', pod pozorem, co by wrzodow nie dostac. Postanowilam, ze kozlem ofiarnym bedzie ubezpieczenie, jako ze juz od dwoch dni, nie mielismy od nich zadnych wiesci. Zadzwonilam. A jako ze barcelonskie rozczarowanie wybitnie sie przyczynilo do nastroju, w jakim bylam, to juz nie pytalam grzecznie ''co slychac'', tylko stanowczo zazadalam konkretnych informacji.
- jak to , hm, hm , hm...jest - pytalam - ze od 5 dni, nie wiadomo co z tym samochodem jest?
Nawet, na dobra sprawe, nie wiem GDZIE w tej chwili znajduje sie ten samochod. Jak to jest, ze specjalistyczny salon Suzuki, nie wie, o co chodzi ?
Nie wiem, jaka jest usterka, jaki bedzie czas naprawy, jaki koszt?
Jestem w tej chwili 300 km. ok Montpellier, ale od soboty rano, MA MNIE TU NIE BYC!!! Bo w sobote rano koncze pobyt a wieczorem zaczynam kolejny...Po drugiej stronie Polwyspu Iberyjskiego, a to oznacza, ze do Montpellier, bedzie prawie 700 (!!) kilometrow !! Wiec niech mi wreszcie ktos powie - CO DALEJ ?
Glos w sluchawce zgodzil sie z moimi argumentami i solennie obiecal, ze najpozniej jutro, ktos sie ze mna skontaktuje, kto powie mi CO DALEJ.
A ze na ''jutro'' mialam w planach cos ''dla ducha'' i to cos wspanialego, to zadowolona z rozmowy z ubezpieczeniem znacznie bardziej niz ze zwiedzania Barcelony, polozylam sie spac.

Elu, reportaz niniejszym robie i daje mi on wystarczajaca satysfakcje. :kisshug:

_________________
Kwiatowe eksperymenty
Kwiatkowe eksperymenty II
Kwiatkowe eksperymenty III
Niezwykłe opowieści

''Jest tylko jeden kraj - ziemia, tylko jedna rasa - ludzkosc i tylko jedna religia - milosc ''
Renata
Nie mam polskich znakow w komputerze


Ostatnio zmieniony 24.10.2016 17:12 przez eibergen, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 307 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl