Dzisiaj jest 29.03.2024 13:55

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06.11.2015 12:29 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.11.2014 09:06
Posty: 4235
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pochwały: 7
Ja też kupowałam to tu to tam. Jednak polecić mogę jako najpewniejsze nasze forum. Rośliny ładnie się przyjmują, są na pewno takie jakie chcemy i koszty pozyskania są dużo niższe niż ze sklepów, a dzięki temu ilość rośnie. O gratisach to już nie wspomnę :clapping2:

_________________
Marzenie przez pół wieku cz I,
Moje-marzenie-czII

(HE) NIULA Pozdrawia
Moje domowe towarzystwo
Nad programowe
...Nie uronię za nich ani jednej łzy...

Pozostajesz w naszej pamięci... Heniu, dziękujemy


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.03.2017 16:07 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.02.2013 10:27
Posty: 75
Lokalizacja: Okolice Opola
Pochwały: 0
Kupowałam u Królika, Benek i Makadi często zakupy odmianowo niezgodne. Chcę kupić kanny rozpatruję sklep online Gartenea czy ktoś ma doświadczenia. Z chęcią skorzystałabym z ofert na forum, ale nie widzę pacioreczników.

_________________
Pozdrawiam
Lidka


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12.04.2017 10:56 
Offline
Ogrodnik
Ogrodnik

Rejestracja: 11.04.2016 08:29
Posty: 163
Pochwały: 0
lidkal8 pisze:
Kupowała u Królika, Benek i Makadi często zakupy odmianowo niezgodne. Chcę kupić kanny rozpatruję sklep online Gartenea czy ktoś ma doświadczenia. Z chęcią skorzystałabym z ofert na forum, ale nie widzę pacioreczników.


Ja mam doświadczenie z kolekcją jesienną- zamówiłam cebulki na jesień. Wysyłka ekspresowa , cudownie zapakowane. Jeśli chodzi o krokusy, irysy żyłkowane i szafirki, szachownice - bo tylko one na razie zakwitły mogę potwierdzić 100% zgodności. Jeśli chodzi o narcyzy i tulipany- puki co mogę powiedzieć że są na poziomie 99% wschodów mimo,że sadzone były baaaaaardzo późną jesienią. Co do odmian jeszcze nie mogę nic powiedzieć. Od jednej ze znajomych również usłyszałam same pozytywy dotyczące cebulek. Jeśli zaś chodzi o kolekcję wiosenną koleżanka ma doświadczenie tylko z trawami- skarżyła się ,że nic nie wzeszło.

_________________
Pozdrawiam

Patrycja :flower4:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15.05.2017 23:20 
Offline
Starszy ogrodnik
Starszy ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.05.2017 19:30
Posty: 562
Lokalizacja: mazowieckie
Pochwały: 2
"Kupuję też na kiermaszach i wystawach -szukam ciekawostek, często też kontakt z producentem, to rzecz nieoceniona...
Zmoderowano.
Peonia

_________________
Pamiętajmy, że są gorsze rzeczy do opanowania niż pasja do ogrodnictwa.


Pozdrawiam kwiatowo,
byliny-krzewy-cebule-i-zmiany-w-ogrodku-beaty-peonii-t14618.html


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16.05.2017 08:31 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.11.2011 17:17
Posty: 1715
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 5
U Królika nie kupowałem zeszłego roku ale Benex jest beznadziejny, wiosną reklamowałem jesienną dostawę tulipanów zarażoną jakimś wirusem, przysłali mi inne rośliny ale te rośliny co przysłali też miały dużo do życzenia, po prostu Benex jest beznadziejny.

_________________
Kolorowe rozmaitości od wiosny do wiosny cz. pierwsza.
Kolorowe rozmaitości od wiosny do wiosny.Część druga.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16.05.2017 10:05 
Offline
Starszy ogrodnik
Starszy ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.05.2017 19:30
Posty: 562
Lokalizacja: mazowieckie
Pochwały: 2
peonia pisze:
"Kupuję też na kiermaszach i wystawach -szukam ciekawostek, często też kontakt z producentem, to rzecz nieoceniona...


Zmoderowano.
Peonia
Co jest nie tak, podawane sa przeciez nazwy firm?
Tak , nie warto kupowac cebul u wspomnianych panów,
Zmoderowano

Co do bylin jest kilka szanujących sie sklepów internetowych i pozostaje wymiana.Tu kolekcjonerzy sie szanują,
Regulamin Forum Świat Kwiatów i
Część druga- Obowiązki Użytkownika i
2.7 Użytkownik ma obowiązek powstrzymywania się od reklamowania na forum innych serwisów ogrodniczych oraz for ogrodniczych, a także jakiejkolwiek działalności komercyjnej. Nie wolno również zamieszczać linków do ofert i ogłoszeń w serwisach aukcyjnych.
W szczególnych przypadkach zakaz ten nie obowiązuje, wyłącznie po otrzymaniu zgody od Administratora Forum.

_________________
Pamiętajmy, że są gorsze rzeczy do opanowania niż pasja do ogrodnictwa.


Pozdrawiam kwiatowo,
byliny-krzewy-cebule-i-zmiany-w-ogrodku-beaty-peonii-t14618.html


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30.12.2017 17:42 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.12.2017 09:46
Posty: 2137
Pochwały: 6
BasiaK pisze:
wawik pisze:
Ja polecam Królika, a jest na tyle uczciwy że jak reklamowałem np. dwie cebule lilii to dosłał mi sześć sztuk - po trzy z każdej odmiany. :clapping2:

Oj...ja temu panu już dawno za "współpracę" podziękowałam - pomyłka goni pomyłkę!

B.


Jeśli mówimy o Benex to tak, nic się nie zgadza. jedynie dalie kupuje około czerwca po 1,49 a jaka wyjdzie to już się okaże później.

_________________
Xaan Parapety


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30.12.2017 18:00 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy

Rejestracja: 08.12.2013 10:47
Posty: 11310
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pochwały: 43
W Chrzypsku są co najmniej dwie firmy ogrodnicze - obie o "charakterystyce" podanej powyżej, jedna warta drugiej, czyli nic niewarta :(

B.

_________________
Moje domowe rośliny cz.1 , cz.2 i cz.3


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30.12.2017 18:10 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.12.2017 09:46
Posty: 2137
Pochwały: 6
Z tego co wiem, to rodzina. Kupowałam raz u jednych raz u drugich. Mieszanka straszna. A tak mi zależało na białym maku. Nikt nie ma...

_________________
Xaan Parapety


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30.12.2017 18:58 
Offline
Starszy ogrodnik
Starszy ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.05.2012 18:07
Posty: 585
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 0
Nie kupujcie w OCZARJK.
W ubiegłym sezonie połakomiłam się na zakupy u nich. Nie dość że wysyłka 4 roślin powyżej 30 zł to jeszcze rośliny nie te co zamawiałam. Wysłałam reklamację z prośbą o wymianę niewłaściwych roślin. Chciałam wysłać im całość bo te dwie co były właściwe kupiłam przy okazji, zależało mi na tamtych. Wysłali kuriera po odbiór niewłaściwych roślin. Pan zapewniał, że dośle braki i zostałam z popularnymi roślinami za które przepłaciłam, plus na to wyszło ze wysyłka kosztowała mnie 35 zł za dwie roślineczki standardowej wielkości! Kasę oddali za tamte, ale co mi po tym..... Zero profesjonalizmu. Zamiast pochrzynu variegata dostałam kiwi, zamiast trójklapowego winobluszczu Green Spring dostałam zwykłego pięcioklapowego NN. OMIJAĆ ŁUKIEM SZEROKIM. Po fakcie poczytałam dopiero opinie o nich :shock: Jestem frajer.

_________________
Moje skuteczne i strasznie uzależniające antydepresanty :)
Pozdrawiam Marta


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl