Dzisiaj jest 28.03.2024 18:10

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27.03.2013 21:30 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33373
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
Jacku, przyznaj się lepiej co i gdzie narozrabiałeś, że masz takie kłopoty :lol: :lol: :lol:

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 21:58 

Pochwały: 0
Elu ja jestem niespotykanie spokojny człowiek i staram się nie rozrabiać :) A że dbam o przestrzeganie przyjętych zasad to już inna sprawa.
Mam konta w galerii i tu na FO hasło do obu serwisów miałem takie samo, zintegrowałem sobie konta i po pewnym czasie ze względów bezpieczeństwa zmieniłem hasło na forum / tak na marginesie to często zmieniam hasła do swoich kont/ no i zaczęły się problemy :( A skąd ja mam pamiętać jakie hasło wpisałem rejestrując się na forum :( bo tylko takie mogę wpisać w przypadku integrowania obu kont, i nawet nie mogę ponownie zintegrować posiadając takie samo hasło :( komunikat woła hasło oryginalne z rejestracji. Ręce opadają jak muszę co jakiś czas wpisywać a jeszcze dochodzi ta opcja sprawdzająca czy nie jestem robotem / nie pamiętam jak to się fachowo nazywa/


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 22:08 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33373
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
:lol: :lol: :lol:
Ja już sobie zostawiam maile potwierdzające rejestrację, też nieraz główkowałam.

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 22:29 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
floks pisze:
Elu ja jestem niespotykanie spokojny człowiek i staram się nie rozrabiać :) A że dbam o przestrzeganie przyjętych zasad to już inna sprawa.
Mam konta w galerii i tu na FO hasło do obu serwisów miałem takie samo, zintegrowałem sobie konta i po pewnym czasie ze względów bezpieczeństwa zmieniłem hasło na forum / tak na marginesie to często zmieniam hasła do swoich kont/ no i zaczęły się problemy :( A skąd ja mam pamiętać jakie hasło wpisałem rejestrując się na forum :( bo tylko takie mogę wpisać w przypadku integrowania obu kont, i nawet nie mogę ponownie zintegrować posiadając takie samo hasło :( komunikat woła hasło oryginalne z rejestracji. Ręce opadają jak muszę co jakiś czas wpisywać a jeszcze dochodzi ta opcja sprawdzająca czy nie jestem robotem / nie pamiętam jak to się fachowo nazywa/


Jacku sprawdziłem jak to jest :) Tak więc zmieniłem sobie hasło na forum i oczywiście nie miałem już kont zintegrowanych. Zintegrowałem z nowym hasłem. Mimo zintegrowania obu kont, logując się w Galerii nie zalogowało mnie automatycznie na Forum. Logując się na Forum pojawiło się okienko, aby wpisać odpowiedni tekst. Wpisałem raz, nie udało się, ale za drugim razem udało mi się zalogować na Forum. Ucieszyłem się, że jednak się udało :D Następnie wylogowałem się i z Galerii i z Forum i ponownie zalogowałem do Galerii, aby spróbować po raz drugi zintegrować te dwa konta. Za drugim razem się zintegrowały. Logując się w Galerii znów automatycznie loguję się na Forum, mimo że mam nowe hasło. Spróbuj ponownie zintegrować te dwa konta :)

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 22:59 

Pochwały: 0
Niestety nic z tego, znowu musiałem wpisywać ten tekst bo przekroczyłem ilość prób logowania, już i w przeglądarce usuwałem co niektóre rzeczy i też nic z tego nie wychodzi.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 23:08 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
To ja naprawdę nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że system działa prawidłowo, skoro udało mi się zalogować. Może zgłoś sprawę do administracji Galerii, gdyż oni mają wgląd w Twoje ustawienia w Galerii, a ja mogę mieć jedynie do tych ustawień z Forum. Administrator powinien zintegrować oba konta za Ciebie i wówczas, może będzie działało :)

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 23:26 

Pochwały: 0
Dam sobie spokój dopóki mam cierpliwość i pamiętam hasło jest ok ,a później się zobaczy co będzie :lol: Bo i w Korei Pn nie wesoło się dzieje :(


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27.03.2013 23:33 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
Jak uważasz Jacku, jak coś to służę pomocą :)

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28.03.2013 12:47 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.09.2012 17:15
Posty: 1186
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 4
Ja zauważyłam jeszcze jedną małą nieprawidłowość. Otóż za każdym razem jak napiszę coś w danym temacie np. tutaj, to oznaczy mi ten temat jako obserwowany. Tak więc za każdym razem jak piszę posty, to muszę potem każdy temat usuwać z listy obserwowanych.

_________________
Pozdrawiam :)
Kinga


Roślinki Kiki :)
Południowy balkon Kiki - mój jedyny ogród
Roślinki doniczkowe chętnie sprzedam - brakuje mi miejsca :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28.03.2013 13:35 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
Wyłącz BBCode
Wyłącz emotikony
Wyłącz przetwarzanie odnośników
Dołącz podpis (podpis można zmienić w panelu zarządzania kontem)
Powiadamiaj mnie o nowych postach w tym temacie
Zamknij temat

Kinga jak piszemy posta na dole mamy takie funkcje. System od razu zaznacza "Powiadamiaj mnie o nowych postach w tym temacie", dlatego należy odhaczyć, aby nie był temat uznany za obserwowany :)

Przynajmniej tak powinno być :roll:

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl