Dzisiaj jest 25.04.2024 21:59

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04.12.2009 14:35 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 30.10.2009 16:41
Posty: 16
Pochwały: 0
Trudno zdecydować czy tak czy nie - to odnośnie sondy. Wielu z nas uważa, że należy pozwolić na ocenianie tylko po zalogowaniu i dodaniu komentarza - myślę, że oba te warunki powinny być zachowane. Wtedy będzie ocena uzasadniana, a nie tak z przypadku albo złośliwie. W tej chwili ocena nie daje nic, a tak zmuszałaby do uzasadnienia i wyrażenia opinii. No i uniknęlibyśmy fałszywych ekspertów. Ocenianie moim zdaniem - jak najbardziej - ale po uwzględnieniu podanych warunków. Skoro mam prawo głosować, to mam też odwagę napisać, dlaczego daję 1 albo za co daję 10.To motywowałoby do pracy nad własnym warsztatem i doborem zdjęć. Pozdrawiam serdecznie :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04.02.2010 13:12 

Pochwały: 0
tube-roza pisze:
Trudno zdecydować czy tak czy nie - to odnośnie sondy. Wielu z nas uważa, że należy pozwolić na ocenianie tylko po zalogowaniu i dodaniu komentarza - myślę, że oba te warunki powinny być zachowane. Wtedy będzie ocena uzasadniana, a nie tak z przypadku albo złośliwie. W tej chwili ocena nie daje nic, a tak zmuszałaby do uzasadnienia i wyrażenia opinii. No i uniknęlibyśmy fałszywych ekspertów. Ocenianie moim zdaniem - jak najbardziej - ale po uwzględnieniu podanych warunków. Skoro mam prawo głosować, to mam też odwagę napisać, dlaczego daję 1 albo za co daję 10.To motywowałoby do pracy nad własnym warsztatem i doborem zdjęć. Pozdrawiam serdecznie :lol:


Z pełnym szacunkiem :) ale to nie jest konkurs fotograficzny :) wstawiamy fotki które naszym zdaniem, nam się podobają i godne są pokazania innym. Też mam galerię i wcale nie jest mi przykro że nikt nie przyznał punktu :) milej jest czytać pochlebne komentarze i odpowiadać na nie :) A z tą oceną zdjęć to różnie bywa :) często sami na siebie głosują tylko po to aby było więcej punktów ;)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04.02.2010 15:21 

Pochwały: 0
,,,ja fotek co prawda nie wstawiałam jeszcze (myślę nad tym) ale uważam że nie powinno się oceniać kogoś galerii bo to są nasze prywatne,ulubione,wypielęgnowane kwiatki które dla nas są najważniejsze i nie jest istotne czy komuś się podobają czy nie ---mnie podoba się np.malutka ,słabiutka palma która wyrosła z nasionka i jest jeszcze wątła a ktoś powie ze to anemiczna roślinka-----, ja nie będę oceniała innych fotek. :) :) :) :) :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04.02.2010 15:24 
Offline
Ogrodnik stażysta
Ogrodnik stażysta

Rejestracja: 30.10.2009 16:41
Posty: 16
Pochwały: 0
Zostawię bez odpowiedzi i wyjaśniania stanowiska - już nie ma ocen i bardzo dobrze. Przynajmniej nikt mi nie wrzuci 100 jedynek jednego dnia. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl