Dzisiaj jest 25.04.2024 10:11

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12.10.2015 00:05 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
Kasiu, Magda to u Was też było uroczyście :sun: Dziękuję za Wasze słowa :thankyou: Następny Dzień Forumowicza za rok, a dziś już poniedziałek. Kolejny tydzień, w którym sporo czasu spędzę na naszym Forum, zresztą jak większość z nas :)

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.10.2016 06:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2013 07:16
Posty: 3068
Pochwały: 9
Dzien dobry wszystkim

Jutro 10 -10 czyli Wielkie Forumowe Swieto, uroczyscie obchodzone przez wszystkich milosnikow kwiatow, milosnikow forum jak i wszystkich lubiacych dobra zabawe.
Nie, nie zapomnialam, nie moglabym.
Mialam trudny rok. Ale wy nie zapomnieliscie o mnie i wspieraliscie mocno. Maju, Elu, Dorciu...i wy wszyscy, ktorzy martwiliscie sie o mnie i wspieraliscie duchowo...Wspaniale, ze jestescie. Obyscie trwali wiecznie.
Wszystkim forumowiczom ; oby wasze ogrodki, balkoniki i doniczki zawsze pelne byly najswpanialszych zielonosci, nieziemsko kwitnacych, powalajacych uroda, dorodnoscia i kolorami.
Administratorom i moderatorom; chwala Wam, ze wciaz macie chcec, cierpliwosc i czas aby to forum prowadzic zarowno technicznie jak i emocjonalnie.
Najwspanialszego Dnia Forumowicza dla wszystkich...!!

_________________
Kwiatowe eksperymenty
Kwiatkowe eksperymenty II
Kwiatkowe eksperymenty III
Niezwykłe opowieści

''Jest tylko jeden kraj - ziemia, tylko jedna rasa - ludzkosc i tylko jedna religia - milosc ''
Renata
Nie mam polskich znakow w komputerze


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.10.2016 07:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2013 12:48
Posty: 3660
Lokalizacja: Lublin/Szczecin
Pochwały: 31
Kochana, wiedziałam, że na Dzień Forumowicza się odezwiesz! :yahoo: :hug4: :kisshug: Wszystkiego dobrego Renatko! :heart: :heart: :heart:

I również wszystkim pozostałym Koleżankom i Kolegom życzę wszystkiego kwitnącego! :sun:
Załącznik:
azDahlia Constalia Lemon 2016-09-10 4242.jpg
azDahlia Constalia Lemon 2016-09-10 4242.jpg [ 174.65 KiB | Przeglądany 572 razy ]

_________________
Pozdrawiam, Karolina

Działka pod Gramofonem: rok pierwszy, rok drugi
Działka pod Magnetofonem (aktualny wątek)
Siewki roślin flory Polski


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.10.2016 07:56 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2012 08:12
Posty: 33364
Lokalizacja: Dolnośląskie okolice Zgorzelca
Pochwały: 51
Renatko kochana Nasza:heart: jak zobaczyłam że się wpisałaś to jetem szczęśliwa. :yahoo: Nie wiem co mam pisać bo tyle bym chciała.
Ja Tobie życzę by Twoje życie i rodziny było idealne, zdrowe i uśmiechnięte..By Twoje pragnienia sie spełniły a to co powodowało zmartwienia odeszło na zawsze, szczęście niech Cię złapie i nie puszcza. :aniolek: Renatko niech Twoje wątki zaczną się zapełniać tak jak dawnej- to chyba już moje życzenie. :kisshug:
Karolinko dziękuje bardzo i wzajemnie.

_________________
:papa2:Ogród Kasi część X filmiki Ogród na żywo
Moja nadwyżka zobacz 2017
Kasi parapety cz VI
Moja Gunnera


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.10.2016 08:17 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33394
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
Renatko Kochana, dzisiaj włączając komputer pomyślałam, że niedziela i może się odezwiesz...Dziękuję :heart: , dobry dzień się zapowiada mimo pochmurnego nieba.
Trzymaj się, niech już będzie tylko dobrze :kisshug: :sun:

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.10.2016 10:00 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 18:15
Posty: 10852
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 38
:yahoo: JESTEŚ! :yahoo: to cudowny początek jesieni - przytulam z całego serca! :hug4:

_________________
Maja



Dziwadełka Majki - III
Miniaturki czyli Majkowe bonsai
Blog Dziwadełka Majki
Mój kawałek świata część II



Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09.10.2016 14:18 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2014 19:14
Posty: 10873
Lokalizacja: Anglia
Pochwały: 10
Dzień dobry wszystkim jak i serdecznie witam Renatkę miło Cię widzieć oby w życiu wszystko układało się dobrze tego życzę. Zobaczysz będzie już tylko lepiej, musi być ! :heart:

Wszystkim Forumowiczom życzę tego i każdego innego dnia spędzanego wśród swoich ogrodów parapetów i wszystkiego co sprawia, że jesteście szczęśliwi :D Życzę sobie i Wam żeby atmosfera na Forum była zawsze jaka jest czyli pełna życzliwości, rad i zrozumienia :hug4:

_________________
pozdrawiam
Ania :flower2:

moje zielone królestwo II
[Tajemniczy ogród Ani cz. II
Anglia moimi oczami


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2016 08:04 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33394
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
Rok temu nie przypuszczałam, że spadnie na mnie tak niespodziewanie przywilej, ale i trudny czasem obowiązek administrowania forum...
W tym szczególnym dla nas Dniu chcę podziękować wszystkim Forumowiczom za to, że jesteście, że tworzycie wspaniałą atmosferę pełną serdeczności, że dzielicie się własnym doświadczeniem, humorem, twórczością i pomysłami. Dzięki Wam nasze Forum staje się coraz atrakcyjniejsze, dołączają nowi uczestnicy. To prawda, że czasem zdarzają się nieporozumienia, ale tak jest w każdej rodzinie i najważniejsze by wyjaśnić problem i iść dalej...
:thankyou:
Pozwólcie, że niektóre osoby wyróżnię w podziękowaniach:
- Grzegorza (gregorius), bez którego nie byłoby takiego dobrego klimatu i cieszę się, że wpada czasem z odwiedzinami.
- Moderatorów - Maja (Majanda12) to moje wsparcie w trudnych chwilach i głos doradczy... także Wacław, a ostatnio Tenia i Bogdan (karlor) pomagają w pilnowaniu porządku i czuwają nad Forum. Dzięki ich niewidocznej pracy łatwiej nam wszystkim.
- Dziękuję także Właścicielowi Serwisu Świat Kwiatów za otwartość na nasze potrzeby, sponsorowanie konkursów z nagrodami, które aktywizują naszą społeczność a nagrodzonym dają dużo radości, Administratorowi technicznemu za pomoc, a także innym członkom zespołu Serwisu Świat Kwiatów.
- Nie mogę też nie wspomnieć Renatki (eibergen), inicjatorki naszego Dnia, a także Przyjaciół Forum, do których dzisiaj dołączają Elma i Karolina (Remedios44)

Wszystkim Forumowiczom życzę by znajdowali tu rozwiązanie swoich problemów z zielonymi, ale także chwile relaksu i odskocznię od codziennych problemów. Dużo zdrowia dla Was i podopiecznych! :heart:

Miłego świętowania :cheers: :fun: :tort: :coffee:

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2016 12:01 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2014 12:57
Posty: 5961
Pochwały: 32
Nie umiem długo i kwieciście się rozpisywać, więc tylko to: dziękuję adminom i moderatorom, bo utrzymanie tak rodzinnej atmosfery na tym forum, to głównie ich praca, ich umiejętność ucinania dyskusji w odpowiednim momencie, ich czuwanie, byśmy się czasem nie zbisurmanili.

_________________
Wiedźmowata


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2016 13:18 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 18:15
Posty: 10852
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 38
Kochani!
Każdego dnia cieszę się, że jestem z Wami - dzięki Wam się uśmiecham, kiedy wcale nie mam na to ochoty :heart: dzięki Wam ciągle się uczę nowych rzeczy, odkrywam nowe światy - nasze forum to piękne miejsce, pełne przyjaźni, dobrego humoru, ogromnej wiedzy i życzę nam wszystkim aby na zawsze takim pozostało!

Dziękuję Wam za każdy wspólnie spędzony czas i proszę o jeszcze! :hug4:

_________________
Maja



Dziwadełka Majki - III
Miniaturki czyli Majkowe bonsai
Blog Dziwadełka Majki
Mój kawałek świata część II



Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl