Dzisiaj jest 16.04.2024 08:58

Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10.10.2015 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2013 07:16
Posty: 3068
Pochwały: 9
Nie wierze, ze wszyscy zapomnieli.... :sorry:

Takie swieto, taki szczegolny dzien :heart: :heart: :heart: :heart:

Ja pamietam. I pomimo, ze od pewnego czasu nie jestem aktywna na forum, to nie zapomnialam forumowych przyjaciol, ani tego, czego od was wszystkich doswiadczylam.
Coz, ten rok nie jest dla nas zbyt laskawy ; najpierw Mlody, potem dokumenty we Wloszech, potem moj wypadek w pracy, teraz Andrzej...
Przepraszam, ale nie doszlam do siebie na tyle, zeby moc o tym porozmawiac, albo chociaz powiedziec, co sie stalo. Czasem tak jest, ze ludzie musza miec czas, zeby samemu sie otrzasnac aby dalej zyc....

Prosze - jesli to mozliwe - dajcie mi jeszcze troche czasu.... :majesty:

A teraz....do rzeczy...
To forum, Nasze Forum, zawsze bylo dla mnie bardzo szcegolne. Czulam sie tu czasem lepiej niz we wlasnym domu. I to nie tylko przez wzglad na cenne rady doswiadczonych forumowiczow, ale przede wszystkim przez wzglad na zupelnie bezinteresowna przyjazn, jaka forumowicze oferowali mi natychmiast i bez wachania.Sami nie wiecie, co mi daliscie, nie umiem wam za to podziekowac....
Niektore osoby od nas odeszly...czasem z wlasnej, czasem z Bozej woli.
Chce tym wszystkim, ktorzy odeszli podziekowac za to, ze byli. Ze zostawili zarowno na forum, jak i w naszych sercach, czastke samych siebie.
Chce kolejny raz podziekowac opiekunom strony, moderatorom i innym osobom, dzieki ktorym to forum istnieje. Sami, kochani, nie wiecie w ilu sercach zagoscila dzieku wam radosc, ile pieknych przyjazni powstalo i ilu ludzi ubogacilo sie wsparciem i doswiadczeniem innych, ktorzy chcieli i nadal chca bezinteresownie dzielic sie doswiadczeniem, radami i wiedza. Wspieraja, doradzaja, besztaja, krytykuja, wspolnie smieja sie z dowcipow, ucza sie od siebie nawzajem...Dziekuje, drodzy administratorzy, ze daliscie nam takie miejsce. Dziekuje wam , moderatorzy, za to, ze bezinteresownie, czasem poswiecajac odpoczynek, sen, czy prywatny czas, kontrolujecie wszystko, dbacie o porzadek, jednoczycie nas z soba, jestescie wychowawca pomocnikiem, przewodnikiem a jak trzeba, to i kumplem od kielicha... :whistling:
Ze najszczerszego serca wszystkim zycze, aby czerpali z tego forum calymi, zachlannymi garsciami, bo drugiego takiego nigdzie nie znajdziecie.
Calemu forum i wszystkim forumkom; niech to forum trwa do konca swiata a nawet i jeden dzien dluzej... :clap: :clap:

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Kwiatowe eksperymenty
Kwiatkowe eksperymenty II
Kwiatkowe eksperymenty III
Niezwykłe opowieści

''Jest tylko jeden kraj - ziemia, tylko jedna rasa - ludzkosc i tylko jedna religia - milosc ''
Renata
Nie mam polskich znakow w komputerze


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2015 17:10 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 18:15
Posty: 10852
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 38
Renatko, Twój wpis to najpiękniejszy prezent dla nas wszystkich - dziękuje Ci za wspaniałe posty, za ogromne serce i wiedzę - całą duszą jestem z Tobą! :hug4:

Wszystkim forumowiczom życzę zdrowia, uśmiechu, rosnących i kwitnących roślinek i abyście zawsze byli .... :kisshug:

_________________
Maja



Dziwadełka Majki - III
Miniaturki czyli Majkowe bonsai
Blog Dziwadełka Majki
Mój kawałek świata część II



Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2015 17:20 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2014 19:14
Posty: 10871
Lokalizacja: Anglia
Pochwały: 10
super Renatko że coś od Ciebie usłyszeliśmy :hug4: będziemy czekać !

z okazji Dnia forumowicza wszystkim poznanym tu osobą życzę dużo przede wszystkim zdrowia, szczęścia, słoneczka, spełnienia marzeń tych kwiatowych i osobistych.

I dziękuje jednocześnie za każdą, żadniusieńką radę oraz pomoc, inspiracje i za każde miłe słowo i za to że jesteście tutaj ! :hug4:

:sun:

_________________
pozdrawiam
Ania :flower2:

moje zielone królestwo II
[Tajemniczy ogród Ani cz. II
Anglia moimi oczami


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2015 19:21 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.03.2010 15:41
Posty: 33394
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 61
Renatko, dzięki! :heart: :hug4:

_________________
Pozdrawiam
elka
:bye:



Wrocławska przyroda
moje kolczaste cz. 3.
trochę egzotyki cz.III
w moim ogródeczku - cz. VI
kwiatuszki elki III




Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2015 20:26 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
Renatko, wczoraj myślałem o Tobie, gdyż tyle czasu się nie odzywałaś i nie wierzyłem, że odezwiesz się w tym dniu. Planowałem napisać coś mądrego na ten dzień... Nie mogłem przecież nie wspomnieć o Tobie. Przecież to Ty jesteś pomysłodawczynią tego dnia. To właśnie Ty, trzy lata temu, nasza "świeża krew". Uświadomiłaś mnie i innych, że warto ustanowić taki dzień :) W życiu nie na wszystko mamy wpływ, dlatego też nie mam specjalnego postu dla Was z okazji Dnia Forumowicza, a i prawie cały dzisiejszy dzień nie mogłem być na Forum. Cieszę, że chociaż teraz mogę napisać parę słów.

Nie ukrywam, że Twoje pojawienie się dziś, to najwspanialszy prezent :heart: Twoich słów nie mogło zabraknąć w dniu dzisiejszym. Nie zapomnieliśmy o Dniu Forumowicza. Nie ma o tym mowy! W tym wyjątkowym dniu ogłaszamy, kto zostaje Forumowiczem Roku, a do grona Przyjaciół dołączają kolejne osoby. Dzień Forumowicza to taki dzień, w którym liczę na takie słowa jak Twoje... Każdy z nas ma swoje radości, problemy, dramaty. Chciałbym, aby tych dwóch ostatnich było jak najmniej.

Kochani w tym wyjątkowym dniu, życzę Wam samych dobrych nowin, radosnych dni, nadziei na lepsze jutro, dobrej energii. Szanujmy się i cieszmy naszą pasją :flower4: :heart:

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2015 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2013 12:48
Posty: 3660
Lokalizacja: Lublin/Szczecin
Pochwały: 31
Kochana Renatko, jak to cudownie, że się w końcu odezwałaś! :heart: Wszyscy tak tęskniliśmy i martwiliśmy się o ciebie. Przytulam! :hug4: :heart: :heart: :heart:

_________________
Pozdrawiam, Karolina

Działka pod Gramofonem: rok pierwszy, rok drugi
Działka pod Magnetofonem (aktualny wątek)
Siewki roślin flory Polski


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10.10.2015 21:33 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.10.2007 22:30
Posty: 17136
Lokalizacja: UK
Pochwały: 18
10.10.2014 świętowaliśmy po raz drugi Dzień Forumowicza. Dziś świętujemy po raz trzeci. Przez ostatni rok przybyło nam ponad półtora tysiąca Forumowiczów. Dołączyli do nas m.in. niula, tygrzyk, boswell, amadyn, gosiaczek1977, Blueberry111, bogdag1. Z pewnością chciałoby się, aby nowi użytkownicy, byli bardziej aktywni, jak np. wspomniani, dobrze nam znani Forumowicze :sun: Jedni się pojawiają, inni znów odchodzą. Najbardziej boli jak nie z własnej woli. Stali bywalcy wiedzą jak wielkim szokiem była nagła śmierć Agnieszki (aga333). Na wirtualnych kartach, możemy podziwiać jej piękny ogród, wspaniałe hoje, które tak bardzo kochała. Miłe jest to, że wciąż pamiętamy o Agnieszce :heart: Są też osoby, które ograniczyły obecność na Forum, ze względu na problemy w życiu prywatnym. Tak bardzo bym chciał, aby życie nie dawało w kość, tak wielu z nas...

Poniżej pierwsza 20 najbardziej aktywnych Forumowiczów:)

Obrazek
Obrazek

_________________
"Nie miej wątpliwości: chwasty wygrają. Ostatni ruch zawsze należy do Natury"
Pozdrawiam :bye:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11.10.2015 10:06 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy

Rejestracja: 08.12.2013 10:47
Posty: 11310
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pochwały: 43
W tym szczególnym dniu spieszę z bukiecikiem jesiennych kwiatków :)
Obrazek

Renatko, dobrze że się odezwałaś - nie wiem, jakie wichry życiowe Tobą miotają, ale na pewno masz tu wielu ludzi życzących Ci z serca wszystkiego dobrego.

B.

_________________
Moje domowe rośliny cz.1 , cz.2 i cz.3


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11.10.2015 20:08 
Offline
Mistrz ogrodniczy
Mistrz ogrodniczy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2012 08:12
Posty: 33357
Lokalizacja: Dolnośląskie okolice Zgorzelca
Pochwały: 51
Kochani jestem ale miałam ważne wydarzenie w dniu forumowicza,,,
Wesele mojego męża bratanicy i męża urodziny oczywiście... :clap:
Bardzo dziękuje za Wasze życzenia i za wpis Renatki. :heart:
Renatko, bardzo się martwiłam co u Ciebie i jesteś... :hejka:
Kochani dziś już 11 ale życzę nam samych radosnych chwil spędzonych na Naszym Kochanym Forum...
Posyłam całuski dla każdego z osobna, pozdrowienia również od męża który już odpoczywa bo rano do pracy. :sorry:
Wczoraj mieliśmy taneczny cały dzień jak i noc, więc obchodziłam hucznie Nasze Święto. :thumbsup:


Załączniki:
Komentarz: Pozdrawiam Kasia i Andrzej
2015-10-10-5137r.jpg
2015-10-10-5137r.jpg [ 97.36 KiB | Przeglądany 508 razy ]

_________________
:papa2:Ogród Kasi część X filmiki Ogród na żywo
Moja nadwyżka zobacz 2017
Kasi parapety cz VI
Moja Gunnera
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11.10.2015 20:24 
Offline
Super ogrodnik
Super ogrodnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2013 13:51
Posty: 2977
Lokalizacja: okolice Lipska woj. mazowieckie
Pochwały: 2
Kochani ja też jestem :rotfl2: Spóźniona troszeczkę, bo 10.10 to także urodziny mojej córki Natalki(skończyła już 6lat) i dlatego tak z opóźnieniem. :wallbash:
Ale przeczytałam wszystkie wczorajsze, dzisiejsze posty i jestem niesamowicie wzruszona. Czasami tak sobie myślę, że nie mam przyjaciół, ludzie którzy mnie otaczają to głównie znajomi, sąsiedzi. Ale wtedy zapala się czerwona lampka w głowie
MAM PRZYJACIÓŁ - WAS :heart:
Takich niesamowitych i niech tak zostanie- na zawsze :thankyou:
Renatko dobrze, że się odezwałaś, bo martwiliśmy się o Ciebie. Zbieraj siły i wracaj do nas :kisshug:

_________________
Pozdrawiam Magda
remanent w moim ogródeczku cz.II
remanent w moim ogródeczku
pomysl na zielnik
zwyczajne rosliny Magdy

"(...) rośliny robią wszystko, żeby przeżyć, niezależnie od tego, gdzie się je posadzi. Tak samo jak ludzie."


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Zdjęcia kwiatów | Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group

Jaka to roślina


Bezpłatny biuletyn o kwiatach

Co to jest newsletter ?

Kontakt z redakcją serwisu

Copyright ® 2005-2012 SwiatKwiatow.pl